STRONA GŁÓWNA O PROJEKCIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY POMOCE FAQ WYNIKI KONTAKT
kliknij w wybrane pytanie, żeby przeczytać odpowiedź

Czy możemy nadal brać udział w Konkursie chociaż nie dostaliśmy grantu?Gdzie znajdę informacje o zasadach Konkursu?Kiedy zostaną wręczone nagrody?Jakie są nagrody?Co będzie brane pod uwagę przy ocenie?Jak wyłaniani będą zwycięzcy?
Wszystkie działania konkursowe oceniane będą przez Zespół Sędziowski. Sędziowie oceniać będą raporty z realizacji etapów. Każdy z sędziów działa niezależnie, a końcowa ocena jest średnią arytmetyczną ocen przyznanych przez każdego z członków Zespołu Sędziowskiego. Decyzje Zespołu Sędziowskiego są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie. Każdy z etapów oceniany jest oddzielnie i na każdy etap przewidziana jest oddzielna pula nagród.
Jak długo trwa konkurs?Na czym polega zadanie konkursowe?Kto może wziąć udział w konkursie?
NIE ZNALAZŁAŚ(EŚ) ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIE?

SKONTAKTUJ SIĘ Z KOORDYNATOREM PROJEKTU:

ZAREJESTROWANI UCZESTNICY MOGĄ ZADAWAĆ PYTANIA NA FORUM PROJEKTU

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w dodzinach 10:00 - 14:00.

|     |     |     |     |