Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
Główna O projekcie Regulamin Plan zadań Terminarz Materiały Nagrody Wyniki Galeria FAQ Patroni Kontakt Polityka prywatności
kliknij w wybrane pytanie, żeby przeczytać odpowiedź

Co to jest GRAND PRIX?Czy odbędzie się uroczyste wręczenie nagród?Czy otrzymamy dyplomy?Kiedy będą wyniki?
Wyniki etapu są publikowane po sprawdzeniu wszystkich raportów z danego etapu. W przypadku etapu jesiennego wyniki zostaną opublikowane w drugiej połowie stycznia 2015 roku, z etapu zimowego wyniki będą pod koniec kwietnia 2015 roku, a z etapu wiosennego - w drugiej połowie czerwca 2015 roku (przed zakończeniem roku szkolnego). W stosownym czasie informacje o wynikach będą umieszczane w Aktualnościach na Stronie Głównej oraz w zakładce Wyniki.
Czy można tworzyć kolaże ze zdjęć?Czy mogę do raportu dołączyć inne załączniki niż zdjęcia?Ile zdjęć można dołączyć do raportu?Jak stworzyć raport?Czy na jednym zebraniu z rodzicami mogę zrealizować dwa tematy z forum zdrowia dla rodziców?Czy dostaniemy materiały do realizacji zadań konkursowych?Czy mogę wysłać raport nr 2 w pierwszym terminie?Dlaczego naliczane są punkty karne?Jaką drogą należy przesłać raporty?Czy termin przesyłania raportów zostanie wydłużony?Kiedy należy przesłać raporty?Czy mogę wziąć udział tylko w jednym etapie?Jak przesłać podpisany formularz rejestracyjny?Jak się zarejestrować do projektu?Do kiedy trwa rejestracja?
NIE ZNALAZŁAŚ(EŚ) ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIE?

SKONTAKTUJ SIĘ Z KOORDYNATOREM PROJEKTU:

zdrowojem@fundacjabos.pl

ZAREJESTROWANI UCZESTNICY MOGĄ ZADAWAĆ PYTANIA NA FORUM PROJEKTU

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w dodzinach 9:30 - 15:00.

|   |