STRONA GŁÓWNA O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ ZGŁOSZENIE GRANTY SPRAWOZDANIE PROJEKTY KONKURS FILMOWY EKSPERCI FAQ
Patronem merytorycznym jest Katedra Architektury Krajobrazu i Katedra Sztuki Krajobrazu SGGW w Warszawie
REJESTRACJA
(Pola te wypełnia lider nowo powstającego zespołu sąsiedzkiego)

DANE ZESPOŁU SĄSIEDZKIEGO:
nazwa zespołu:
województwo:
kod pocztowy:
miejscowość:
adres:

DANE LIDERA ZESPOŁU:
hasło:
powtórz hasło:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Banku Ochrony Środowiska z siedzibą w Warszawie (01-016) przy al. Solidarności 104 zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., w związku z przeprowadzeniem konkursu Zielona Ławeczka i moim udziałem w tym konkursie. Zostałem poinformowany/poinformowana, że podanie danych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz prawo do ich poprawiania oraz do wniesienia żądania zaprzestania ich przetwarzania.

DANE ADMINISTRATORA TERENU:
Konieczne jest włączenie do działań Zespołu Sąsiedzkiego przedstawiciela Administratora modernizowanego terenu (spółdzielni lub wspólnoty).
Administrator terenu będzie beneficjentem przyznanych środków finansowych na realizację projektu.
Nazwa administratora terenu:
(spółdzielnia, wspólnota)
kod pocztowy:
miejscowość:
adres:
fax:
NIP:

Osoba upoważniona do podpisania umowy:
Nazwisko:

Osoba reprezentująca administratora terenu:

WSKAZÓWKI
  INSPIRACJE